KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 13128122

nr 1312 8122

Skulptur

José Luis Sanches, "Levatian", brons. Signerad och numrerad, sockel av marmor. Höjd: 19 cm

Utrop:

3.000 kr

Såld:

1.800 kr

måndag 9 mars 2020
kl 19:14:50